Categories
דלתות

קנייה והתקנה של דלתות

דלתות הן תכונה חיונית של כל בית, מתן גישה אל העולם החיצון. העיצובים נעים בין צורות בסיסיות פשוטות ליצירות אמנות מורכבות ומפורטות שעוצבו בזהירות רבה.

 

דלתות נתפסו זה מכבר כמחסומים חיוניים מפני מזג אוויר ופולשים, המגנים על אלה שבפנים מהעולם החיצון. בנוסף, לעתים קרובות יש להם משמעות אסתטית וסמלית.

 

האם כדאי לפנות למקצוען לפני שקונים דלת?

 

קניות עבור דלת חדשה יכול להיראות כמו משימה מוחצת, במיוחד אם אתה צריך לעשות את זה בעצמך. למרבה המזל, יש שפע של אנשי מקצוע זמינים אשר יסייע עם רכישת והתקנת הכניסה המושלמת עבור הבית שלך. ממדידת השטח כדי לבחור את האפשרות האידיאלית במסגרת התקציב, שכירת מקצוען היא בהחלט השקעה כדאית עבור בעלי בתים. לא רק זה יחסוך זמן, כסף ותסכול בטווח הארוך-במיוחד אם מתכננים למכור את הבית שלך לאורך הקו-אבל זה גם יבטיח תוצאות איכותיות מן ההחלפה שלך או סדר ההתקנה. כדי להימנע מבעיות כאלה, הקפד לבצע את המחקר שלך לפני ביצוע הזמנה לשירותי החלפה או התקנה.

איזה סוג של דלתות אתה יכול לקנות?

 

בעת בחירת דלתות, יש לך מספר אפשרויות לבחירה; אפשרויות צירים, דו-קיפול או הזזה מגיעות במגוון סגנונות וחומרים המתאימים לכל עיצוב או סגנון. הם עשויים להיות עשויים מזכוכית, עץ או אופ.וי. סי. ומגיעים עם סיום שונים כדי להתאים לכל צורך או אסתטיקה.

 

כאשר מחפשים דלתות פנימיות שקל לנקות ולתחזק, דלתות זכוכית יכולות להיות האופציה האידיאלית. לא רק שהם נותנים לאור טבעי לזרום דרך הבית שלך, ויוצרים תחושה פתוחה ואוורירית, אלא שהם גם מציעים אבטחה ובידוד נהדרים. יתר על כן, קיימות אפשרויות שונות עם זיגוג כפול, כך שהפרטיות שלך מוגנת.

 

דלתות מתקפלות ומעקפות אידיאליות לארונות וארונות כשהם מתנדנדים על גלילים המחליקים לאורך מסלול. דלתות מסוג זה יוצרות אשליה של יותר מקום, ניתן אפילו לשקף אותן כדי להאיר כל חדר.

 

דלתות ספונות יכולות להיות אופציה נהדרת עבור בעלי בתים בסגנונות ביתיים עכשוויים ומסורתיים כאחד. דלתות אלה מגיעים מיני עץ שונים כגון לאואן מהגוני או ליבנה, המציע את המראה והתחושה של עץ מלא בעת היותו חסכוני-מושלם עבור בתים על תקציב מוגבל!

 

איך לדעת איזו דלת אתה צריך?

 

דלת היא פיסת עץ, זכוכית או מתכת המשמשת ככניסה לחדר, ארון או רכב. בדרך כלל מורכב משני סטיילים אופקיים (לוחות) הפועלים בגובה מלא ושני רכבות המחברים אותם, מפרשים מותקנים לצד קבוע אחד בעוד ידיות, מנעולים או בולים מחוברים לצד המתנדנד. לדלתות יש מטרות אסתטיות, סמליות וטקסיות, והן מופיעות לעתים קרובות בעבודות ספרותיות ואמנויות חזותיות.

 

כדי למדוד את רוחב הדלת, התחל בסימון שלוש נקודות עליה בעזרת סרגל וקלטת: פינות שמאל למטה, ימין אמצעי ושמאל עליון. ממדידות אלה, השתמש בסולם מדרגות או בכיסא כדי למדוד מכל נקודה כלפי מטה לכיוון הפינה השמאלית התחתונה. אם המספרים אינם תואמים בדיוק, רוב הסיכויים שהדלת עשויה להזדקק לחיתוך או צביעה מחדש בגלל היותה מחוץ לכיכר; במקרה זה קחו בחשבון כל ריצוף בחדר בו היא שוכנת למדידה מדויקת.

עבור מידע נוסף, לחצ/י: https://i-door.co.il/